Leśnodorski: Byliśmy o krok od sprowadzenia Krzysztofa Piątka

Bogusław Leśnodorski

legia.com


Były prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski kilka dni temu zaskoczył wielu kibiców swoim wpisem na Twitterze, gdy napisał, że jeśli nie byłby legionistą, to kupiłby “Białą Gwiazdę”.

W dzisiejszym wydaniu “Super Expressu” Leśnodorski mówił o swoich sukcesach z warszawską drużyną i sprowadzonych piłkarzy, którzy odnieśli sukces. – Najbardziej udane transfery to – Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović, Michał Pazdan, Arek Malarz, Ondrej Duda, Orlando Sa – uważa Bogusław Leśnodorski. – Byliśmy o krok od sprowadzenia Krzysztofa Piątka z Zagłębia Lubin. Blisko Legii był też Kamil Grosicki – dodaje w “SE”.

Wisła Kraków wydała komunikat, w którym poinformowała, że 100 proc. akcji przejęło luksembursko-brytyjskie konsorcjum finansowe. Niektórzy zauważają, że stoi za nim członek rodziny królewskiej z Kambodży. – Z zawodowego doświadczenia wiem, że jeśli się nie ma na jakiś temat wiedzy, to lepiej nie wydawać osądów. Często bowiem to co nam się wydaje, ma się nijak do rzeczywistości. Dopóki dokładnie nie wiadomo czym się nowy właściciel zajmuje i kto za tym kupnem stoi, należy wstrzymać się od ocen – spokojnie do całej sytuacji podchodzi Leśnodorski.

źródło: Super Express / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.