Leicester City ustaliło cenę za Maddisona! Newcastle w ofensywie transferowej

James Maddison jest bez wątpienia jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym piłkarzem „Lisów”. Drużyna z King Power Stadium ma jednak kłopoty z Finansowym Fair Play i prawdopodobnie będzie musiała sprzedać swojego gwiazdora. Chętnych nie brakuje.

Kilka dni temu Newcastle złożyło ofertę za Jamesa Maddisona. Oferta ta jednak została odrzucona. 40 milionów funtów za tak ważnego piłkarza w układance Brendana Rogersa to bez cen. Leicester więc musiało podbić ofertę transferu. Wiedzą także, że w negocjacjach z Newcastle mogą być bardziej agresywni. „Sroki” bowiem mają bardzo bogatego, arabskiego właściciela.

W związku z tym Leicester nie zerwało negocjacji z klubem. Są skłonni to negocjacji. Newcastle od tamtego czasu złożyło kolejną ofertę opiewającą na 50 milionów. Powołując się na „Football Insider”, Leicester odrzuciło ofertę i stoją przy swojej cenie wywoławczej, czyli 60 „bańkach”. Drużyna z St. James’ Park prawdopodobnie przystanie na tę propozycje.

Arabski właściciel widzi w 26-latku twarz nowego projektu Newcastle. Jednokrotny reprezentant Anglii może być skłonny do odejścia z Leicester. „Sroki” budują mocny, przemyślany projekt sportowy. Maddison gra dla Leicester od 2018 roku, wcześniej grał dla Norwich.

W poprzednim sezonie Premier League rozegrał 35 spotkań. W tym czasie zdobył 12 goli i zaliczył 8 asyst. Do tego dołożył przyzwoite liczby w europejskich pucharach. Najczęściej gra jako ofensywny pomocnik, jednak sporadycznie może zagrać na skrzydłach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.