Legia żegna Jóźwiaka

Oficjalna strona Legii Warszawa poinformowała, że na mocy porozumienia stron umowa z Markiem Jóźwiakiem została oficjalnie rozwiązana.

 
 
Marek Jóźwiak był związany z Klubem od 16 lat, najpierw jako piłkarz pierwszej drużyny, a później kolejno był dyrektorem wyszkolenia sportowego i dyrektorem sportowym. Od grudnia 2011 roku piastował stanowisko dyrektora ds. transferu zawodników.

Pracowałem tyle lat w Legii i nie jest łatwo się rozstać z tym klubem. Ale już się pakuję, w poniedziałek opuszczam biuro i zaczynam pracę na własny rachunek. Na pewno zostanę przy piłce. Może w innym klubie jako dyrektor, trener albo agent -powiedział Jóźwiak

Zarząd Legii Waszawa pragnie podziękować Panu Markowi Jóźwiakowi za jego zaangażowanie i dotychczasową pracę na rzecz Klubu -napisano na stronie klubu.

Praktycznie cały polski rozdział zawodowej kariery spędził w Legii Warszawa, w barwach której rozegrał 348 meczów i strzelił 6 bramek. Ostatniego gola zdobył w wieku 37 lat, 2 miesięcy i 2 dni, co daje mu drugie miejsce w klasyfikacji najstarszych strzelców bramek dla Legii, tuż za Lucjanem Brychczym.

Był niekwestionowanym liderem drużyny na boisku, jak i poza nim. Wiosna 2005 była ostatnią rundą w zawodowej karierze sportowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.