Legendy angielskiego futbolu na krótkiej liście Evertonu

Everton

https://twitter.com/Everton/status/1467984409013932034/photo/1

Po zwolnionym Rafaelu Benitezie z Evertonu na ławce trenerskiej jest wakat. Rozważanych jest kilka wariantów. Na krótkiej liście do zatrudnienia w niebieskiej części Liverpoolu są Wayne Rooney i Frank Lampard.

The Toffees są w głębokim kryzysie. Wygrali zaledwie jedno spotkanie w Premier League od września. W sobotę po porażce z Norwich City (1:2) cierpliwość została wyczerpana. Na strefą spadkową zachowują bezpieczną przewagę (sześć punktów).

W “Sky Sports” pojawiły się dwaj faworyci do objęcia Evertonu. Wayne Rooney czuje się dobrze w Derby County. Trudno byłoby mu odrzucić ofertę z Goodison Park, biorąc pod uwagę jego historię i związek z klubem.

Z kolei 43-letni Frank Lampard jest na bezrobociu prawie rok, gdy stracił posadę w Chelsea FC w styczniu 2021 roku. Rafa Benitez wieczorem wydał oświadczenie. – Wyniki byłyby lepsze, gdyby poczyniono transfery. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe wyzwanie, zarówno pod względem emocjonalnym, jak i sportowym – napisał.

Moja miłość do tego miasta, do Merseyside i jego mieszkańców sprawiła, że podjąłem się zadaniu. Dopiero gdy jesteś w środku, zdajesz sobie sprawę z ogromu pracy – twierdzi Benitez.


Trener Lechii Gdańsk o Tomaszu Makowskim: Prawda jest taka, że nic na ten temat nie wiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.