LE: Manchester nie przeszedł Rostowa

Mirror.com

FK ROSTÓV w pierwszym meczu 1/8 Ligi Europejskiej zremisował 1:1 z Manchesterm United. Gospodarze zagrali dobrą drugą połowę, goście pierwszą. Boisko nie pozwalało na dobrą grę, a w meczu zobaczyliśmy ponad 30 fauli! W pierwszej połowie prowadzenie dla ekipy Czerwonych Diabłów dał niezwykle aktywny Henrikh Mkhitaryan. W drugiej stan gry wyrównał po fenomenalnej akcji (niczym Ibrahimović) Aleksandar Bukharov

FK ROSTOV 1:1 MANCHESTER UNITED
`53  Aleksandr Bukharov|`35 Henrikh Mkhitaryan

Skład FK Rostov: 77.Medvevev, 30.Kudryashov, 23.Mevlija, 4.Granat(`18 5.Terentjev), 44.Navas, 2.Kalachev, 16.Noboa, 85.Gatcan, 89.Eohhin, 11.Bukharov(`74  20.Azmoun), 7.Polz

Skład Manchesteru United: 20.Romero, 4.Jones, 12.Smaling, 5.Rojo, 18.Young, 6.Pogba, 21.Herrera(`92 16.Carrick), 27.Fellaini, 17.Blind(`92 25.Valencia), 22.Mkhitaryan(`67 11.Martial), 9.Ibrahimović

Żółte kartki: `25 Gatcan, `44 Bukharov, `59 Noboa, `73 Kalachev| `21 Mkhitaryan, `78 Herrera

Czerwone kartki: – | –

Sędzia główny: Felix Zwayer