La Liga: Remis na początek kolejki

Remisem zakończył się mecz pomiędzy Celtą Vigo a Getafe. Było to spotkanie inaugurujące 7. kolejkę Primera Division.

Pierwsza połowa był bardzo nudna, a zawodnicy obydwu zespołów nie stworzyli sobie dogodnych sytuacji na zdobycie gola. Przewagę w kreowaniu akcji posiadali gracze Getafe, ale nic z tego nie wynikało.

W drugiej części meczu piłkarze stali się aktywniejsi i tempo spotkania znacznie wzrosło. W 65. minucie Celta mogła objąć prowadzenie jednak piłka po strzale Nolito uderzyła w poprzeczkę. To była najlepsza okazja gospodarzy tego spotkania.

Swoją szansę mieli również gracze Getafe, kiedy piłka po strzale głową Scepovicia także wylądowała na poprzeczce. Ostatecznie obydwie drużyny nie znalazły drogi do bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Estadio Balaídos, Vigo, 02.10.2015, godz. 20:30
Celta Vigo – Getafe 0:0

Żółte kartki: Nolito (Celta), Vergini, Vigaray, Juan Rodriguez, Scepović

Celta Vigo: Alvarez – Johny, Gomez, Cabral, Mallo – Wass (Bongonda 90′), Radoja, Hernandez – Nolito, Aspas (Guidetti 75′), Orellana

Getafe: Guaita – Suarez, Vergini, Alexis, Vigaray – Juan Rodriguez, Medran – Sarabia (Buendia 75′), Rodriguez, Lafita (Gomez 78′) – Vazquez (Scepović 68′)