La Liga: Pewne zwycięstwo Atletico

Piłkarze Diego Simeone pewnie pokonali Granadę 2:0 w ramach 19 kolejki Primera Division. W ostatnim meczu Atleti odprawili z kwitkiem Real Madryt eliminując ich z Pucharu Króla. Dzisiaj pokazali, że nie był to przypadek i ich gra wygląda solidnie.

Pierwsza bramka dla ekipy z Madrytu padła w 34 minucie. Mario Mandzukic wykorzystał rzut karny i mieliśmy 1:0. Granada rzadko dochodziła do pozycji strzeleckich, o czym świadczą statystyki. Przy 12 strzałach Atletico piłkarze Granady oddali ich tylko 5 przy czym tylko jeden w światło bramki.

Druga odsłona to kolejne ataki Atletico Madryt. Bramkę udało się strzelić dopiero pod koniec spotkania. Wprowadzony w 84 minucie za strzelca pierwszego gola, Raul Garcia bardzo ładnie dał o sobie znać trenerowi Simeone. Już 4 minuty po wejściu na boisko zdobył bramkę i ustalił wynik spotkania na 2:0.

Atletico Madryt – Granada CF 2:0 (1:0)

Bramki: Mandzukic (karny) 34′, Raul Garcia 84′