La Liga: Las Palmas wreszcie wygrywa

Las Palmas

Las Palmas po 9. meczach bez zwycięstwa wreszcie wygrywa. Drużyna Ortiza Paquito pokonuje Real Betis 1:0.

Pierwsze minuty całkowicie zdominowała drużyna z Gran Canari. W 10. minucie gospodarze wykonywali rzut wolny pośredni z dziesięciu metrów, jednak piłka jakimś cudem nie zagrzechotała w siatce. Kilka minut później Las Palmas objęło prowadzenie, Calleri dostał piłkę od Tani i wykorzystał sytuację sam na sam z Adanem.

W drugiej połowie do pierwszej sytuacji doszli goście, ale strzał Joaquina zatrzymał się na słupku. Z biegiem czasu gospodarze ponownie doszli do głosu, jednak Adan obronił dwukrotnie strzały zawodników Las Palmas. Betis do końca spotkania nie mógł pokonać Raula i zanotował trzecią porażkę wyjazdową z rzędu.