Kontuzje trzech zawodników Legii Warszawa

Legia Warszawa / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Legia Warszawa poinformowała, iż Marko Vesović, Jose Kante i Vamara Sanogo są kontuzjowani po niedzielnym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.

Wiele emocji wzbudziła potyczka lidera PKO Ekstraklasy z zespołem z Dolnego Śląska. Najpierw kibice nie przestrzegali obostrzeń po tzw “odmrożeniu” trybun. Dodatkowo z kontuzjami murawę opuścili najpierw Jose Kante, a po przerwie już nie zobaczyliśmy Marko Vesovicia. Gwinejczyk, który jeszcze niedawno musiał odpokutować czerwoną kartkę na Sebastianie Milewskim z Piasta Gliwice schodził prawdopodobnie z kontuzją mięśniowa, natomiast Marko Vesović narzekał na ból w kolanie i zaraz po meczu Aleksandar Vuković wskazywał, że być może to koniec sezonu dla defensora.

Vamara Sanogo ucierpiał podczas wyrównawczej jednostki treningowej. – Piłkarze są w trakcie dodatkowych badań i diagnostyki, żeby móc postawić ostateczne rozpoznanie i zaplanować odpowiednie leczenie indywidualne – dodano w komunikacie. W kolejnym spotkaniu legioniści zmierzą się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok (20:30). Pamiętamy, że te mecze budzą szczególne zainteresowanie kibiców.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *