Koniec Thomasa Pekharta w Legii? Wszystko na to wskazuje

Tomas Pekhart

Zdjęcie: Mateusz Kostrzewa/Legia Warszawa

Thomas Pekhart prawdopodobnie opuści drużynę aktualnego mistrza Polski po obecnym sezonie. Klub nie podejmuje żadnych rozmów i czynności w sprawie przedłużenia kontraktu z Czechem.

Napastnik legii Warszawa wpisał się na listę strzelców w ostatnim spotkaniu ligowym z Lechią Gdańsk. Jednak zarówno on, jak i klub przeżywają w tym sezonie ciężki okres. W wywiadzie dla czeskiego sport.cz przyznał, że prawdopodobnie pożegna się z Warszawą po obecnym sezonie.

Mogę powiedzieć, że na 99 procent nie będę kontynuował kariery w Warszawie. Jedyna rozmowa w sprawie przedłużenia umowy, jaką odbyłem z kierownictwem klubu, miała miejsce na początku sierpnia – z dyrektorem Kucharskim, który już tutaj nie pracuje – przyznał.

Snajper nie jest pewny, gdzie zagra w następnym sezonie. Będzie dawał jednak z siebie wszystko, do ostatniego dnia kontraktu.

– Kiedy jestem na boisku, strzelam gole. Czuję się dobrze. Do ostatnich chwil w Legii zrobię co w mojej mocy, aby klubowi się powiodło. Do końca sezonu, który nastąpi za półtora miesiąca, pozostało jeszcze siedem kolejek. Wtedy moja umowa się kończy – podsumował.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.