Ferran Torres: Do każdego meczu musimy podchodzić z wielką ochotą, pracowitością i pokorą

Ferran Torres

twitter: FerranTorres20


Ferran Torres pojawił się na konferencji prasowej przed czwartkowym meczem Eintrachtu Frankfurt z Barceloną.

W czwartek “Blaugrana” będzie starać się postawić kolejny krok w drodze do triumfu w Lidze Europy.

– Drużyna jest bardzo zmotywowana, a jutrzejszy mecz jest bardzo ważny. Po raz pierwszy odwiedzimy ten stadion. Jesteśmy podekscytowani i chcemy wygrać – zadeklarował przed spotkaniem Ferran Torres – Xavi był bardzo ważny, jeśli chodzi o moją adaptację. Trochę zajęło mi dojście do stuprocentowej sprawności, ale teraz jestem w dobrej formie. Notuję dobre liczby, a to pomaga drużynie. To jest najważniejsze.

Torres wyjaśnił również, iż bardziej czuje się typowym skrzydłowym lub napastnikiem. Stąd jego wszechstronna rola w ofensywie.

Zwrócił także uwagę, że Eintracht to twardy przeciwnik. Nie czuje jednak, by wynikało jakieś niebezpieczeństwo przerwania dobrej formy Barcelony.

– Nie sądzę, że jest jakieś niebezpieczeństwo. My wykonujemy polecenia trenera, który wiele przeżył jako zawodnik. Trzeba skupiać się na każdym spotkaniu osobno. Jeśli nadejdzie porażka, nagle ludzie przestaną się zgadzać z tym, jak gramy. Do każdego meczu musimy podchodzić zatem z wielką ochotą, pracowitością i pokorą, aby wygrywać i podtrzymywać dobrą serię – uważa skrzydłowy.

Źródło: FCBarca.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.