Koniec przygody Ireneusza Mamrota w Jagiellonii Białystok?

Ireneusz Mamrot

Ireneusz Mamrot / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Według Piotra Wołosika z “Przeglądu Sportowego”, Jagiellonia Białystok w poniedziałek pożegna Ireneusza Mamrota. Wczoraj “Duma Podlasia” doznała porażki na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin (0:1).

Jagiellonia Białystok miała walczyć o podium PKO Ekstraklasy, ale po drugiej porażce z kolei spadła do grupy spadkowej. Nikt nie ma wątpliwości, że jeszcze można wiele osiągnąć w tym sezonie, lecz czy z nowym szkoleniowcem? Jako następcę Ireneusza Mamrota wymienia się kilka nazwisk. Najbliżej objęcia zespołu jest Radoslav Latal, znany z pracy w Piaście Gliwice, a także Marcin Brosz z Górnika Zabrze.

– Dzisiaj było widać paraliż w naszej grze i nie będę od tego uciekał. Wiem, jak to wyglądało z boku. Możemy mówić o różnych ustawieniach, decyzjach personalnych, ale nie ma to większego znaczenia, jeżeli cały zespół dopada paraliż – mówił Ireneusz Mamrot. Dla 48-letniego szkoleniowca praca w Białymstoku była debiutem w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jagiellonię Białystok objął w połowie 2017 roku po siedmiu latach pracy w Chrobrym Głogów.

źródło: Przegląd Sportowy / jagiellonia.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *