Kompromitacja Manchesteru United na Vicarage Road

Watford - Manchester United

Manchester United w sobotę przegrał z Watford aż 1:4 w meczu 12. kolejki Premier League.

Dla “Czerwonych Diabłów” to druga porażka z rzędu w lidze. Jeszcze do przerwy przegrywali 0:2. Słabe zachowanie w defensywie wykorzystali Joshua King i Ismaila Sarr. Tuż po przerwie United zyskali przez chwilę kontakt. Po strzale głową z bliskiej odległości bramkarza pokonał Donny van de Beek. Gospodarze jednak dalej naciskali, co opłaciło się. Zdobyli dwie bramki w doliczonym czasie. Ekipę Ole Gunnara Solskjaera dobili Emmanuel Dennis i Joao Pedro.

Manchester jest szósty w tabeli Premier League, ale w zależności od pozostałych wyników mogą teraz wypaść nawet poza czołową dziesiątkę. Natomiast dla Watfordu to było dopiero czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Są tuż nad strefą spadkową.