Kolejny zawodnik opuści Jagiellonię? Oferta na stole

Jagiellonia Białystok - kibice / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kibice Jagiellonii na pewno przeżywają ostatnio ciężki okres. Misja Ireneusza Mamrota kompletnie się nie powiodła, zespół dryfuje daleko od europejskich pucharów, a z klubu odchodzą ważni zawodnicy. Jak się okazuje, zespół z Białegostoku może stracić kolejnego ważnego gracza.

Zimowe okienko transferowe mogłoby dla kibiców Jagi się skończyć. Z drużyną pożegnał się już Patryk Klimala i Guilherme, a dużo mówi się także o odejściu Romańczuka. Jak donosi Łukasz Gikiewicz na Twitterze, z Białegostoku odejść może jeszcze jeden piłkarz. Chodzi o Jesusa Imaza.

Według doniesień Gikiewicza do stolicy Podlasia miała trafić oferta z Arabii Saudyjskiej, opiewająca na milion dolarów. Bliski Wschód może być kuszącym miejscem do kontynuowania kariery dla Hiszpana. Ogromne pieniądze i brak presji może Imaza przekonać. Kibice są jednak zgodni, że taka oferta jest śmieszna.

Jesus Imaz jest wiodącą postacią nie tylko Jagiellonii, ale i całej ligi. Hiszpan trafił w tym sezonie do siatki rywali aż 11 razy i dołożył 3 asysty. Pomimo 30 lat na karku zaledwie milion dolarów za jego usługi to zdecydowanie za mało. Tym bardziej, że kontrakt Hiszpana obowiązuje do 2022 roku. Wygląd więc na to, że potencjalny kupiec musi się nieco bardziej postarać.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *