Kolejny letni transfer Feyenoordu stał się faktem. To już dziewiąty zawodnik

Feyenoord

Do Feyenoordu Rotterdam, którego piłkarzem jest Sebastian Szymański, trafił już dziewiąty zawodnik podczas letniego okienka transferowego. Szeregi finalisty Ligi Konferencji z zeszłego sezonu zasilił Jacob Rasmussen. 

Władze Feyenoordu Rotterdam prężnie działają na rynku transferowym, by wzmocnić kadrę zespołu na sezon 2022/2023. Kilka dni temu szeregi holenderskiego klubu zasilił Sebastian Szymański. Pomocnik, który ma na swoim koncie piętnaście występów z orzełkiem na piersi, parafował roczny kontrakt. Na jego mocy pozostanie piłkarzem Feyenoordu co najmniej do końca czerwca 2023 roku.

W sobotę klub sfinalizował kolejny, już dziesiąty transfer podczas letniego okienka transferowego. Tym razem do drużyny dołączył środkowy obrońca, Jacob Rasmussen. 25-latek pochodzący z duńskiego Odense, przeniósł się do Eredivisie na zasadzie rocznego wypożyczenia z Fiorentiny. Umowa zawiera również opcję wykupu piłkarza po zakończeniu sezonu.

Jacob Rasmussen nie mógł liczyć na regularną grę w wyjściowym składzie zespołu z Florencji. Do tej pory był głównie wypożyczany do słabszych klubów, w których mógł zaprezentować swój potencjał oraz szlifować umiejętności piłkarskie. W efekcie grał w takich klubach jak Empoli, Erzgebirge Aue i ostatnio Vitesse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.