Kolejne problemy zdrowotne Samuela Umtitiego

dailypost.ng

Samuel Umtiti w niedzielę opuścił zgrupowanie reprezentacji Francji. FC Barcelona zaprezentowała komunikat medyczny odnośnie stanu zdrowia środkowego defensora. 

Badania przeprowadzona w Barcelonie wykazały, iż Francuz doznał stłuczenia prawej stopy, na której pojawił się krwiak. Przy tym nie podano terminu powrotu na boisko. 25-latek przez liczne kontuzje stracił miejsce w składzie “Dumy Katalonii” oraz reprezentacji swojego kraju. Do końca okienka transferowego pojawiały się doniesienia, które łączyły Samuela Umtitiego m.in. z Manchesterem United oraz Juventusem Turyn.

Nie tylko Francuz zmaga się z problemami zdrowotnymi. Mianowicie Portugalczyk Nelson Semedo w meczu z Serbią zderzył się z Aleksandarem Kolarovem. Obrońca murawę opuścił na noszach i pojawiły się domniemania, iż mogą pojawić się problemy z kolanem, chociaż zdaniem hiszpańskich komentatorów uraz nie jest dotkliwy.

FC Barcelona po trzech kolejka La Ligi zajmuje ósmą lokatę z dorobkiem czterech “oczek”. W sobotnim spotkaniu podopieczni Ernesto Valverde podejmą na Camp Nou Valencię.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *