Kolejna długa absencja Fletchera

Darren Fletcher jest po raz kolejny kontuzjowany. Pomocnik Manchesteru United we wrześniu wrócił do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, a teraz wracając do wysokiej formy znów jest kontuzjowany!

 
Piłkarz w czwartek przeszedł operację i nie zagra do końca sezonu Premier League! Fletcher ma wrócić do “Czerwonych Diabłów” na początku kolejnego sezonu.

Manchester United wydał oświadczenie:

Darren Fletcher nie zagra do końca tego sezonu, po przejściu operacji, mającej rozwiązać jego wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Pragniemy podkreślić, iż ta przerwa była wcześniej zaplanowana, bowiem niezbędny był dobry stan zdrowia oraz dobre samopoczucie Darrena. Te wymagania zostały spełnione, co przejawiało się między innymi uczestnictwem Darrena w treningach oraz powoływaniem na mecze. Choć frustrująca jest, zarówno dla klubu jak i Darrena, wiadomość o tak długiej pauzie w grze, decyzja została podjęta z całym naszym wsparciem i chęcią pomocy Darrenowi. Oczekujemy jego powrotu w przyszłym sezonie, już całkowicie wyleczonego. Będziemy wdzięczni za zachowanie jego prywatności w najbliższych miesiącach w celu spokojnego powrotu do zdrowia.

Fletcher ma problem z jelitem od marca 2011 roku. Początkowo jego długie okresy absencji trener Alex Ferguson dementował twierdząc, iż nie były spowodowane zakażeniem 28-letniego zawodnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.