Kluby Premier League ostrzą sobie zęby na nigeryjską perełkę

fot. Victor Osimhen | goal.com

Według doniesień Sky Sports Liverpool, Chelsea oraz Tottenham obserwują napastnika Lille, Victora Osimhena. Nigeryjczyk jest jednym z najlepszych strzelców ligi francuskiej.

Victor Osimhen nie przestaje strzelać i zaczyna przykuwać uwagę coraz większej ilości klubów. Wartą odnotowania informacją jest to, że 20-latek jest drugim najlepiej opłacanym napastnikiem w Ligue 1, a jego kontrakt jest ważny do lipca 2024 roku. W związku z tym sprowadzenie go nie będzie łatwe, ale nie niemożliwe.

Utalentowany napastnik niedawno przyznał w jednym z wywiadów, że jest szczęśliwy w Lille i chciałby z tym klubem wywalczyć awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Les Dogues zajmują obecnie trzecie miejsce w Ligue 1, a Osimhen jest trzecim strzelcem ligi z dziewięcioma trafieniami na koncie.

Po jego wypowiedziach można wywnioskować, że nie zależy mu na odejściu z Lille. Mimo wszystko niewykluczone, że francuski klub otrzyma w nadchodzącym okienku transferowym ofertę nie do odrzucenia. Lista zainteresowanych jego usługami z dnia na dzień się powiększa, więc prawdopodobieństwo otrzymania niezwykle korzystnej oferty jest bardzo duże.

 Żródło: skysports.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *