Karol Świderski zaimponował skutecznością w Major League Soccer (WIDEO)

charlottefootballclub.com

Karol Świderski zdobył ósmą bramkę w Major League Soccer dla Charlotte FC. 25-latek zanotował również asystę w starciu z New York City (3:1).

Polscy napastnicy nie rozpieszczają kibiców, a przecież na mundial w Katarze już coraz mniej czasu. We wrześniowym zgrupowaniu reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz najpewniej znajdzie miejsce dla Karola Świderskiego.

Były snajper Jagiellonii Białystok zachwyca w ostatnim czasie skutecznością. W nocy z środy na czwartek otworzył wynik z New York City, a następnie asystował przy drugim trafieniu dla Charlotte FC (3:1).

Okazje do zaprezentowania otrzymali również Jan Sobociński (90. minut) oraz Kamil Jóźwiak, który wkroczył na murawę w 64. minucie.

New York City FC – Charlotte FC 1:3 (1:1)

Maxime Chanot 28′ – Karol Świderski 4′, Brandt Bronico 77′, Christian Fuchs 90′ (k)