Juventus ma nadzieję na powrót Arkadiusza Milika przed szlagierem Serie A
Juventus nie mógł liczyć na Arkadiusza Milika przez ostatnie sześć tygodni, ale ma nadzieję, że polski napastnik dołączy na nadchodzące Derby d'Italia z Interem (niedziela, godz. 20:45).
Snajper wypożyczony z Olympique Marsylia udowodnił, że jest przydatny w zespole u Massimiliano Allegriego w tym sezonie, strzelając w sumie osiem goli w Serie A i Lidze Mistrzów.
Od końca stycznia Milik pauzował z powodu kontuzji ścięgna w lewym udzie, co zmusiło go do opuszczenia ostatnich 11 meczów Starej Damy. To mocno ograniczyło możliwości Allegriego w ataku.
Jak podkreślił Gianluca Di Marzio, Milik jest bliski zakończenia rekonwalescencji i może wznowić pełne treningi przed niedzielnymi Derby d'Italia, a to oznacza, że zostanie włączony do kadry. Powrót Milika może wyraźnie tchnąć nowego ducha w Bianconerich.
#Juventus, migliorano le condizioni di #Milik: la possibile data del rientrohttps://t.co/FCyBR43Zpy
— Gianluca Di Marzio (@DiMarzio) March 14, 2023
-

AktualnościArsenal mistrzem Premier League po 22 latach – Manchester City zremisował 1:1 z BournemouthNowacki / 20 maja 2026, 14:34
-


AktualnościFabio Pizacane otrzymał Złotą uzdę 2026 po uratowaniu Cagliari w Serie ANowacki / 20 maja 2026, 14:13
-


AktualnościArsenal mistrzem Anglii 2025/26 – tytuł przypieczętowany po remisie Manchesteru City z BournemouthNowacki / 20 maja 2026, 13:46
-


AktualnościDe Zerbi: niedzielny mecz z Evertonem jak finał – Tottenham walczy o utrzymanieNowacki / 20 maja 2026, 13:21
-

AktualnościPep Guardiola ogłosił odejście z Manchesteru City po sezonie, Enzo Maresca ma podpisać trzyletni kontraktNowacki / 19 maja 2026, 14:09
-

AktualnościMarsylia może zapłacić Arsenalowi za ograniczony czas gry Ethana NwaneriegoNowacki / 19 maja 2026, 13:38































