Julen Lopetegui z nagrodą podczas Międzynarodowego Szczytu Piłkarskiego

Lopetegui

https://www.sevillafc.es/actualidad/noticias/lopetegui-pospartido-chelsea-vuelta-2021

Podczas międzynarodowego szczytu piłkarskiego w Bilbao Julen Lopetegui otrzymał nagrodę referencyjną. Jest ona przyznawana za zdolności do adaptacji, wywierania wpływu i konkurencyjności. 

W dniu dzisiejszym komitet organizacyjny Bilbao International Football Summit (BIFS) na wydarzeniu organizowanym przez firmę Comunicar es Ganar, ogłosił, że Julen Lopetegui, trener Sevilli, otrzyma nagrodę referencyjną 2021 r. „Nagroda jest wyrazem uznania dla ich zdolności do adaptacji, wywierania wpływu i konkurencyjności” – powiedział Mario Gurrionero, dyrektor BIFS. Nagroda ta jest przyznawana dla elitarnych dyrektorów sportowych i trenerów.

W poprzednim roku wyróżniony został Ernesto Valverde, który prowadził wtedy FC Barcelonę. Teraz komitet przyznał nagrodę Lopetegui’emu za okres od momentu objęcia stanowiska pierwszego trenera Sevilli, z którą robił nieprawdopodobne rzeczy. I nadal robi! Komisja wzięła również pod uwagę całą jego karierę, moment rozwoju i dokonania od momentu kiedy został trenerem. Nagroda referencyjna powstała w 2019 roku, ma na celu podkreślenia wagi ciągłości i postępu w projektach sportowych.

Żyjemy w społeczeństwie, w którym sława lub popularność zbyt często wpływa na publiczny program sportu. W przypadku tych nagród chcemy zaznaczyć przestrzeń, w której będziemy mogli zająć się tym, co wykracza poza zakres informacji. Ponad rezultatem , Referente Award kładzie nacisk na proces” – podkreślił Gurrionero. Jako pierwszy taką nagrodę otrzymał Mauricio Pochettino – wtedy trener Tottenhamu – za awans klubu do finału Ligi Mistrzów.

Źródło: Sevilla FC 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *