Jorginho wróci do Serie A? Agent wskazał potencjalne kluby

źródło: premierleague.com

Jedna z gwiazd Chelsea może pożegnać się w najbliższym czasie z klubem. Jorginho jest gotowy zmienić klub, na drodze mogą stanąć jednak sankcje.

Zawodnik, który znalazł się na podium w ostatnim plebiscycie Złotej Piłki może niebawem zmienić klubowe barwy. Jorginho chciałby wrócić do rodzinnej Serie A, o czym informuje agent piłkarza. Nie wiadomo jednak, jak dalej potoczy się sytuacja z sankcjami nałożonym na Chelsea.

Londyński klub ma zakaz transferowy oraz nie może przedłużać kontraktów. Latem z klubu odjedzie kilku kluczowych zawodników. Włoch posiada jednak ważny do 2023 roku kontrakt. Gdyby nie zakaz prawdopodobnie opuściłby klub latem, o czym spekulowano już wcześniej. Sankcje mogą jednak pokrzyżować plany piłkarza.

Defensywny pomocnik bardzo chciałby wrócić do rodzinnej Serie A. Grał tam w barwach Hellas Verony oraz Napoli. O takiej możliwości poinformował agent piłkarza.

– Gra w Serie A była dla niego spełnieniem marzeń i nadal jego serce jest bliskie Italii. W dniu dzisiejszym w Serie A mógłby zagrać dla Milanu, Interu, Juve, Romy lub Napoli. Wiele klubów się nim interesowało. Wcześniej rozmawialiśmy z PSG, Barceloną czy też AC Milanem. Nie wiem, czy Milan nadal jest zainteresowany. Fakty są jednak takie, że nic teraz nie możemy zrobić, ponieważ Chelsea nie ma prawa sprzedawać, kupować czy odnawiać kontraktów zawodników – skomentował João Santos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.