Jorge Felix może trafić do Legii Warszawa

https://twitter.com/_Ekstraklasa_

Jorge Felix znalazł się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa. Czołowy zawodnik Piasta Gliwice w czerwcu będzie wolnym zawodnikiem, a zdaniem “Przeglądu Sportowego” Legia bacznie przygląda się 28-latkowi.

Jorge Felix trafił do polskiej ligi półtora roku temu z hiszpańskiego trzecioligowca Lleida Esportiu. W swoim pierwszym sezonie w Ekstraklasie zdobył sześć bramek w 34 spotkaniach, a w obecnym jego statystyki wyglądają jeszcze lepiej, ponieważ na swoim koncie ma już dziewięć trafień w 17 meczach.

Hiszpan jest jednym z najlepszych zawodników Piasta, ale przedstawiciele klubu nie zamierzają blokować mu jego transferu. Mistrzowie Polski składali piłkarzowi ofertę kontraktu, lecz nie jest tak atrakcyjna, jak potencjalna z Warszawy. Niebawem ma dojść do rozmów przedstawicieli Piasta oraz Legii. Na ten moment możliwy jest transfer gotówkowy, lecz w razie braku porozumienia, legioniści będą chcieli sprowadzić Felixa latem 2020 roku jako wolnego zawodnika.

Oczywiście dobra forma 28-letniego skrzydłowego nie przeszła bez echa w innych krajach. Felix cieszy się zainteresowaniem ze strony klubów z rodzimego kraju, Włoch, Rosji, czy też Indii. Niewykluczone więc, że piłkarz podziękuje również “Wojskowym”, ponieważ niewątpliwie byłby zainteresowany spróbowaniem swoich sił w silniejszej lidze. Wszystko zależy od tego, jak przebiegnie najbliższa rozmowa szefostwa Piasta oraz Legii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *