Joao Cancelo: W styczniu nie otrzymałem żadnej propozycji od Realu Madryt

Cancelo

fcbayern.com

Konflikt pomiędzy Pepem Guardiolą a Joao Cancelo doprowadził do przenosin Portugalczyk na drugą cześć sezonu do Bayernu Monachium.

Prawy defensor zamienił Etihad Stadium na niemiecką ekstraklasę z możliwością wykupienia przez Bawarczyków za 70 mln euro. Po mundialu w Katarze nie był już pierwszym wyborem w zespole The Citizens, a od pierwszych chwil w Niemczech pokazuje ogromną jakość.

Przed przeprowadzką do Monachium, łączono Cancelo z Realem Madryt, a “The Athletic” dowodził, że sam piłkarz był przekonany do takiego ruchu. Los Blancos rozważali złożenie oferty w wysokości 30 mln euro i dodatkowe 20 mln euro w bonusach, ale to nie przekonało angielskich działaczy.

– Przyznam szczerze, że nie słyszałem o takim zainteresowaniu. W styczniu nie otrzymałem żadnej takiej propozycji. Jeśli klub taki jak Real, widział mnie u siebie, to czysta przyjemność, ponieważ jest to jeden z najlepszych klubów na świecie. Myślę, że to znak, że idę w odpowiednim kierunku – stwierdził Cancelo.

W ostatnich meczach nie czułem się ważny dla drużyny i rozmawiałem o tym z trenerem, który również zgodził się, że odejście jest dla mnie dobrą opcją. Nie czuję złości do klubu, który pozwolił mi rozwinąć skrzydła – dodał. Wspomnijmy, że 28-letni Joao Cancelo już w debiucie w barwach Bayernu zanotował asystę przeciwko Vfl Wolfsburg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.