Jeleń znowu w Podbeskidziu (?)

Niemal wszystkie ostatnie doniesienia prasowe potwierdzają informację na temat tego, że Ireneusz Jeleń rozpocznie rundę wiosenną jako zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała.

 

Zawodnik skończy w kwietniu 31 lat i chyba już traci szanse na ponowne zaistnienie za granicą. A szkoda, bo mamy do czynienia z jedną najbardziej błyskotliwych karier w Polskim futbolu w ciągu ostatnich kilku sezonów. Jeleń w Auxerre zdobył gigantyczne uznanie kibiców, był bohaterem klubu. W zrobieniu jeszcze większej międzynarodowej kariery przeszkodziły mu jedynie kontuzje.

Osobiście ceniłem jego umiejętności ponad to co prezentowali sobą Tomasz Frankowski i Marek Saganowski. A o dziwo to ich powroty do T-Mobile Ekstraklasy okazały się sukcesami. Powrót Irka trzeba niestety zaliczyć do tych nieudanych. Szkoda, bo mamy do czynienia z zawodnikiem naprawdę dużego -zwłaszcza jak nasze warunki- kalibru. Myślę że wielu kibiców wolałaby pamiętać gwiazdę ligi Francuskiej, niż niespełnioną nadzieję Podbeskidzia. Tym, którzy nie pamiętają bramek Jelenia w Auxerre, polecam poniższy filmik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x