Jedenastka 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy

Trzecia kolejka T-Mobile Ekstraklasy już za nami. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się wszystkim piłkarzom, którzy w niej wystąpili i wybrać jedenastu najlepszych.

Rozmowy na temat tego, kto powinien znaleźć się w naszej “jedenastce kolejki” trwały kilkanaście godzin. W końcu udało nam się dojść do porozumienia i z dumą możemy pokazać Wam najlepszą jedenastkę trzeciej kolejki wg. portalu “Piłkarski Świat”!

Oto ona:

JEDENASTKA KOLEJKI WG PILKARSKISWIAT.COM

 

W naszej jedenastce kolejki znalazło się trzech piłkarzy Widzewa Łódź, po dwóch Lechii Gdańsk i Legii Warszawa oraz po jednym z zespołów Śląska Wrocław, Cracovii Kraków, Korony Kielce oraz Górnika Zabrze.

W bramce Łukasz Gikiewicz, reprezentujący barwy Śląska.
Na prawej stronie obrony znalazł się Deleu z Lechii Gdańsk. Parę stoperów tworzą Thomas Phibel (Widzew Łódź) oraz Sebastian Madera (Lechia Gdańsk). Najlepszym lewym obrońcą w tej kolejce był Paweł Golański z Korony Kielce.
W pomocy oprócz duetu z Legii – Henrika Ojamy i Helio Pinto, postawiliśmy na Radosława Sobolewskiego z Górnika Zabrze i Marcina Kaczmarka z Widzewa.
Duet napastników tworzą Dawid Nowak (Cracovia Kraków) i Eduards Visnakovs (Widzew Łódź).

Zawodnikiem kolejki został wybrany napastnik Pasów – Dawid Nowak.

Więcej o 3. kolejce T-Mobile Ekstraklasy znajdziecie pod tym linkiem: http://pilkarskiswiat.com/3-kolejka-t-mobile-ekstraklasy-w-pigulce/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.