Jan Tomaszewski wskazał, którego piłkarza brakuje w reprezentacji Polski

Mikołaj Barbanell / Shutterstock.com

Jan Tomaszewski powiedział w “Super Expressie”, że Grzegorz Krychowiak poustawiałby drużynę w defensywie.

Biało-czerwoni eliminacje mistrzostw Europy 2024 rozpoczęli od porażki z Czechami (1:3) w Pradze. Nastroje poprawiło zwycięstwo z Albanią (1:0) w Warszawie. Szok polscy piłkarze przeżyli w Kiszyniowie, gdy ulegli z Mołdawią (2:3). Fernando Santos pomija w powołaniach doświadczonych Kamila Glika oraz Grzegorza Krychowiaka.

Może nie nadają się do występu w pierwszej jedenastce, ale Krychowiak poustawiałby drużynę w defensywie. Nadałby się na druga połowę z Mołdawią. Jakby wszedł, to by poustawiał te klocki. To samo z Glikiem – tłumaczy Tomaszewski w “se.pl”.

Odmłodzenie zespołu musi być, ale nie można robić tego od razu. Jeszcze raz mówię: jesteśmy do dyspozycji selekcjonera, aby mu podpowiadać, jaka jest mentalność Polaków, co brakuje – kontynuuje. Krychowiak po opuszczeniu Al-Shabab, prawdopodobnie pozostanie w Arabii Saudyjskiej i trafi do Abha Club, gdzie trenerem jest Czesław Michniewicz.

Do kolejnego meczu jeszcze czasu, a federacja musi się zmierzyć z aferą z udziałem Mirosława Stasiaka, który wybrał się do Mołdawii samolotem z piłkarzami i całą delegacją. Były działacz został skazany za korupcję.

źródło: se.pl / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.