Jan Tomaszewski o Cezarym Kuleszy: Nie panuje nad swoimi ludźmi

Szczęsny, Krychowiak, Lewandowski

Fot. Mateusz Czarnecki

Jan Tomaszewski ostro zareagował w Super Expressie” na ostatnie wydarzenia w reprezentacji Polski.

 Drużynę biało-czerwonych przejął Michał Probierz i ma on poprowadzić też Polskę w eliminacjach do mistrzostw świata 2026 roku. Trzy tygodnie ma przed sobą nowy selekcjoner do debiutu z Wyspami Owczymi. Z samego rana pojawił się komunikat, w którym ogłoszono następcę Fernando Santosa.

Zacznę od końca. Po jaką cholerę jest ta konferencja prasowa?! Myśmy się mieli na niej dowiedzieć, kto jest selekcjonerem. Kolejna, powtarzam kolejna kompromitacja PZPN! Nie wolno czegoś takiego robić! I jeszcze sami to ogłaszają – oburza się Tomaszewski, cytowany w “se.pl”.

Panie Kulesza, zrób Pan tam wreszcie porządek, albo podaj się do dymisji! Bo nie panuje Pan nad swoimi ludźmi – mocno reaguje legenda polskiej piłki.

Probierz podczas pierwszej konferencji apelował, by kibice wstrzymali się do ocen do meczów, które nadejdą. – Rzadko się zdarza, żeby zacząć pracę i słyszeć tyle negatywnych opinii. Chcę dać zawodnikom spokój pracy, aby z radością przyjeżdżali na zgrupowania reprezentacji Polski. Chcemy awansować na EURO – zaznaczył.

źródło: se.pl / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.