Jan Bednarek: Wyjaśniliśmy sobie pewne kwestie, Lewandowski ma prawo do własnych opinii

Jan Bednarek

Shutterstock/Mikołaj Barbanell

Porozmawialiśmy w gronie drużyny, wyjaśniliśmy sobie pewne kwestie. Podczas odpraw usłyszeliśmy, co w naszej grze jest dobre, a co złe – wyjawił Jan Bednarek na konferencji prasowej.

Wokół reprezentacji Polski jest słaby klimat, a głośny wywiad Roberta Lewandowskiego, w którym zarzucił Łukaszowi Skorupskiemu kłamstwo ws. afery premiowej. Dodał też, że w kadrze nie ma osobowości.

Ponadto Polacy przystępują do czwartkowego meczu el. EURO 2024 z Wyspami Owczymi (godz. 20:45), po porażce z Mołdawią (2:3) w Kiszyniowie. Marginesu na kolejne potknięcia nie ma i w drugiej połowie roku, Fernando Santos musi wstrząsnąć zawodnikami.

– Robert jest najlepszym polskim piłkarzem w historii. Osiągnął wiele, ma prawo do własnych opinii i wyraził swoje odczucia. Moim zdaniem mamy w drużynie dużo charakteru, choć czasami w trakcie meczów tego nie pokazywaliśmy. W naszym zespole jest wiele jakości i jeśli tylko mocno uwierzymy w swoje możliwości, przyniesie to widoczne skutki – twierdzi obrońca FC Southampton, cytowany w “laczynaspilka.pl”.

To, co pojawia się na odprawach, musi na nich zostać. Musimy po prostu być skuteczni w defensywie i kreatywni w ataku. Co do mnie, cieszę się, że selekcjoner mnie powołuje i ceni moje umiejętności. To oznacza, że jestem przygotowany do rywalizacji. Championship to wymagająca liga, ja staram się cały czas robić swoje, ciężko pracować – dodaje.

Podkreślił, że piłkarze indywidualne cele muszą odłożyć na bok dla dobra drużyny. – Porozmawialiśmy w gronie drużyny, wyjaśniliśmy sobie pewne kwestie. Podczas odpraw usłyszeliśmy, co w naszej grze jest dobre, a co złe. Mamy jasno określony plan, by wygrać, i na tym właśnie się skupiamy. Chcemy rozegrać dobre zawody, zdobyć trzy punkty i poprawić swoją sytuację w tabeli – zaznaczył. Biało-czerwoni po starciu z Wyspami Owczymi, w niedzielę zagrają w Tiranie z Albanią (godz. 20:45).

źródło: laczynaspilka.pl / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.