Piłkarz Athleticu Bilbao Inaki Williams znalazł się na celowniku Liverpoolu. Jurgen Klopp jest zafascynowany talentem wychowanka “Los Leones” i jest gotowy wydać na niego sporą kwotę.

22-letni Williams zaczyna odgrywać co raz większą rolę w ekipie Ernesto Valverde, czym przyciągnął uwagę mocniejszych klubów. W obecnym sezonie zagrał we wszystkich 8 spotkaniach La Liga (w siedmiu od początku), w których zdobył jedną bramkę i dorzucił dwie asysty. Dzisiaj będzie miał szansę zaliczyć kolejne spotkanie, bowiem jego zespół zagra na Santiago Bernabeu z Realem Madryt (20:45).

Hiszpan ma w swojej umowie klauzulę odstępnego na poziomie 45 mln euro, co nie stanowi większego problemu dla bogatych, angielskich klubów. Menedżer “The Reds” nie widzi przeszkód w wydaniu na młodego piłkarza takiej kwoty, mówiąc że zawodnik o takiej skali talentu jest wart wydania na niego dużych pieniędzy. Dodatkowo zniesiony został ostatnio podatek od transferów w Hiszpanii, o czym pisaliśmy tutaj. To ułatwia tylko drogę do potencjalnego transferu.

Inaki Williams w maju tego roku zadebiutował również w reprezentacji Hiszpanii. Debiut przypadł na towarzyskie spotkanie przeciwko Bośni i Hercegowinie. 22-latek zagrał w tym spotkaniu przez 30 minut.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *