Ibrahimović zakończy karierę już w tę niedzielę?

Zlatan Ibrahimovic

Zdjęcie: https://www.foxsportsasia.com/

Zgodnie z doniesieniami zza oceanu napastnik Los Angeles Galaxy, Zlatan Ibrahimović może zakończyć karierę piłkarską jeszcze w ten weekend.

Amerykańska liga Major League Soccer wchodzi obecnie w decydującą fazę. Już dziś bowiem rozpoczyna się faza Play-Off, która dla Zlatana Ibrahimovicia może okazać się ostatnią przygodą z profesjonalnym futbolem. Wedle informacji dziennika “The Sun” 38-latek miał osobiście potwierdzić, iż w przypadku porażki z Minnesotą United w niedzielę (poniedziałek czasu polskiego) odwiesi buty na kołek. Jednakże jeśli LA Galaxy uda się pokonać rywali z Minneapolis, na kolejnym etapie czeka ich starcie z faworytem do mistrzowskiego tytułu, Los Angeles FC.

Bez względu na końcowy rezultat wszystko wskazuje na to, iż Ibrahimović w najbliższych tygodniach oficjalnie ogłosi swoje przejście na emeryturę, co zakończyłoby pewien etap na kartach historii piłki nożnej. W swojej karierze Szwed reprezentował barwy m.in. FC Barcelony, Interu Mediolan, Manchesteru United czy Paris Saint-Germain, zdobywając łącznie ponad 450 goli. W tegorocznej kampanii MLS Zlatan zdobył 30 bramek, a w klasyfikacji strzelców ustąpił jedynie Carlosowi Veli (34 trafienia).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *