Ibrahimović: Achraf Hakimi powinien był dostać czerwoną kartkę za faul na Viniciusie w meczu Maroko–Paragwaj
Zlatan Ibrahimović stwierdził, że Achraf Hakimi zasługiwał na czerwoną kartkę za jedno z wejść w meczu Maroka z Paragwajem, który zakończył się remisem 1:1 na mistrzostwach świata.
Opis sytuacji
Do zdarzenia doszło w pierwszej połowie, gdy obrońca Paris Saint-Germain ostro wszedł w atakującego Viniciusa Juniora. Zlatan Ibrahimović, komentując spotkanie jako analizator meczów turnieju, ocenił, że wejście było spóźnione i niebezpieczne.
„Sędzia powinien był się wtrącić i wyrzucić go z boiska”, mówił Ibrahimović, podkreślając, że nie chodzi o reputację zawodnika ani moment meczu, lecz o bezpieczeństwo piłkarza.
Brak reakcji sędziego i krytyka VAR
Pomimo kontrowersyjnego faulu, Hakimi nie otrzymał żadnej kartki – nawet żółtej. Sytuacja spotkała się także z krytyką w mediach społecznościowych, gdzie komentowano brak interwencji VAR w tej sytuacji.
Hakimi nie otrzymał nawet żółtej kartki, co spotkało się z zarzutami, że system powtórek wideo nie zareagował prawidłowo na widoczny kontakt z rywalem.
Vinicius clearly fouled by Hakimi. What's even the point of VAR at this point 😂 pic.twitter.com/T5c9MkTyfL
– Oracle bets ⛓️💥 (@betsbyoracle) June 13, 2026
-

AktualnościOceny pomeczowe Chicago Fire - Santos Laguna (10.08.2026)










Kamil Wojtala / 10 sierpnia 2026, 5:49
-

AktualnościStatystyki meczowe Chicago Fire - Santos Laguna. Pełna analiza spotkania (10.08.2026)








Michał Bosak / 10 sierpnia 2026, 5:07
-

AktualnościInter Miami - CF Monterrey oceny piłkarzy po spotkaniu (09.08.2026)








Michał Bosak / 9 sierpnia 2026, 5:44
-

AktualnościInter Miami - CF Monterrey statystyki. Strzały, posiadanie i kluczowe liczby (09.08.2026)










Kamil Wojtala / 9 sierpnia 2026, 5:07
-

AktualnościCAF ponownie poparła Gianniego Infantino. Afryka przeciwna stanowisku UEFA








Michał Bosak / 7 sierpnia 2026, 15:07
-

AktualnościOceny po spotkaniu Chicago Fire - Charlotte FC. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (02.08.2026)








Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 5:57





































