NA GORĄCO

I liga: Trzy punkty jadą do Chojnic

12 sierpnia 2017, 19:43 | Foto: | Autor: Kamil Radomski
I liga: Trzy punkty jadą do Chojnic
I Liga
0

W drugim sobotnim spotkaniu 3. kolejki Nice I ligi Raków Częstochowa przegrał na własnym stadionie z Chojniczanką Chojnice 1:0 po bramce w ostatniej minucie.

Dla gospodarzy była to pierwsza porażka, a dla gości drugie zwycięstwo z rzędu. W następnej kolejce Raków podejmie GKS Katowice, a Chojniczanka zagra u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

12.08.2017, godz. 17:30 Raków Częstochowa – Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:0)
Adam Ryczkowski 90
żółte kartki: Jose Embalo, Rafał Figiel (Raków).

sędziował Artur Aluszyk ze Szczecina.

#DrużynaM. Pkt.Z.R.P.Bramki
1Bytovia Bytów393007-2
2Chrobry Głogów372103-1
3Odra Opole362017-5
4Puszcza Niepołomice362016-4
5Chojniczanka Chojnice362014-2
6Olimpia Grudziądz362013-1
7GKS Tychy362013-2
8Stal Mielec362012-1
9Miedź Legnica351205-3
10Raków Częstochowa341113-3
11Górnik Łęczna341112-4
12Pogoń Siedlce331023-4
13Zagłębie Sosnowiec331022-3
14Stomil Olsztyn331024-7
15GKS Katowice310123-5
16Wigry Suwałki310121-4
17Podbeskidzie Bielsko Biała310122-6
18Ruch Chorzów3-50031-4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi