I Liga: MKS Kluczbork wygrał w dramaturgicznych okolicznościach!

1 liga

Dziewiąta kolejka I Ligi sezonu 2016/17 przeszła już do historii! W niedawno zakończonym spotkaniu, MKS Kluczbork, na własnym obiekcie wygrał 3:2 z Olimpią Grudziądz.

Wynik zawodów w 10.minucie otworzył Marcin Kaczmarek, który wykazał się chirurgiczną precyzją w momencie egzekucji rzutu karnego. Kilkadziesiąt minut później, arbiter główny, wskazał po raz drugi na wapno, a jedenastka została przyznana gospodarzom. Prezent od sędziego idealnie wykorzystał Niziołek. Krótko przed przerwą, kibice z Kluczborka, mieli okazję do radości, bo gola na 2:1 zdobył Brodziński.

W drugiej odsłonie, a raczej jej końcowej fazie, kibice przeżyli pełną dramaturgię. Na chwilę przed zakończeniem regulaminowego czasu, bramkę strzelił… Marcin Kaczmarek. Trafienie doświadczonego piłkarza nie wystarczyło jednak do uzyskania korzystnego rezultatu, ponieważ w szóstej minucie doliczonego czasu, stan meczu zmienił Karol Szewczyk, wybornie dobijając strzał po rzucie karnym.

MKS Kluczbork 3:2 Olimpia Grudziądz