Hector Herrera i Stefan Savić wracają do Madrytu z powodu kontuzji

atleticomadrid.com

Dwóch zawodników Los Colchoneros wróci do Madrytu wcześniej niż zakładali. Herrera oraz Savić nabawili się podczas ostatnich dni urazów, które wykluczyły ich z dalszej gry. 

Hector Herrera doznał kontuzji ścięgna lewego uda, co uniemożliwiło mu występ w poprzednim spotkaniu Meksyku z Koreą Południową. Piłkarz powrócił do klubu i natychmiast poddał się badaniom lekarskim. Te zaś mają określić, czy będzie on zdolny do gry w nadchodzącym starciu z Barceloną. Meksykanin jest zadowolony z tego, że trafił na Wanda Metrpolitano, w jednym z wywiadów podkreśla dumę ze swojej nowej roli.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Czuję się spokojny, robię wszystko dobrze. Teraz widać, że wykorzystałem okazje, które miałem. Czuję się szczęśliwy z tego, co robię, to nie znaczy, że mam stałe miejsce, muszę dalej pokazywać, że chcę uczestniczyć, że chcę być ważny.

Drugim zawodnikiem, który szybciej niż reszta powróci do zespołu to Setafn Savić. Podczas spotkania z Azerbejdżanem poczuł pewien fizyczny dyskomfort, który uniemożliwił mu dalszą grę. Sztab Czarnogóry zdecydował, że wyśle piłkarza do Madrytu pod specjalistyczną opiekę lekarską. Bałkański zespół gra we wtorek o awans do dywizji B z Cyprem, a trener przyznał, że ciężko będzie osiągnąć sukces mając taką lukę w defensywie.

Źródło: MARCA 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.