Hasan Salihamidzić: Jasno wyjaśniłem Robertowi Lewandowskiemu nasze stanowisko

Lewandowski

pilkarskiswiat.com


– Jasno wyjaśniłem Robertowi Lewandowskiemu nasze stanowisko w sprawie jego kontraktu – powiedział Hasan Salihamidzić, który przeprowadził telefoniczną rozmowę z Polakiem.

Trwa przeciąganie liny pomiędzy Bayernem, a reprezentantem Polski, który w poniedziałek podgrzał temat transferu podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w “Onecie”.

Odchodzę, bo chcę więcej emocji w życiu. Do końca nie chciano mnie wysłuchać. Coś we mnie w środku zgasło. I nie da się tego przeskoczyć – wyjaśniał.

Dyrektor sportowy Bawarczyków musi się zmierzyć z rozwiązaniem konfliktu, który będzie narastał z tygodnia na tydzień. – Dzisiaj dzwonił do mnie Robert Lewandowski. Rozmawialiśmy między innymi o jego publicznych wypowiedziach stwierdził Salihamidzić, cytowany przez “Sport1.de”.

33-latek w poniedziałkowy wieczór dolał oliwy do ognia. Jasno wyjaśniłem mu nasze stanowisko w sprawie jego kontraktu. Monachijski zespół nalega, aby Lewandowski wypełnił swój kontrakt, który obowiązuje do 2023 roku.

– Herbert Hainer, Oliver Kahn i ja kilkakrotnie mówiliśmy o naszym stanowisku, więc na tym chciałbym to zostawić – dodał. Pini Zahavi pracuje nad transferem do Barcelony, która jest w stanie przeznaczyć za Lewego około 40-50 mln euro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.