Guidolin zwolniony, Bob Bradley nowym menedżerem Swansea!

www.latimes.com

Swansea City na swojej oficjalnej stronie internetowej potwierdziło, że rozstało się z dotychczasowym menedżerem Francesco Guidolinem. Jego następcą będzie były selekcjoner reprezentacji Stanów Zjednoczonych Bob Bradley.

Bradley uzgodnił swoje odejście z dotychczasowego zespołu Le Havre i dzisiejsze spotkanie z Sochaux będzie jego ostatnim na stanowisku trenera francuskiego klubu. Z zespołem Łabędzi pożegnają się również trzej współpracownicy Guidolina, Diego Bortoluzzi, Gabrielle Ambrosetti oraz Claudio Bordon.

,,Oczywiście jesteśmy rozczarowani rozstaniem z Francesco. Czuliśmy, że zasłużył na możliwość prowadzenia zespołu, po tym co zrobił w poprzednim sezonie. Niestety występy z poprzednich rozgrywek nie przełożyły się na obecne i uznaliśmy, że musimy coś jak najszybciej zmienić, aby pójść do przodu we właściwy sposób. Chcielibyśmy podziękować Francesco i jego sztabowi za ich zasługi dla naszego klubu i życzymy im wszystkiego najlepszego w przyszłości” – stwierdził prezes Swansea Huw Jenkins.

Przewodniczący klubu z Walii dodał też kilka słów na temat nowego trenera:

,,Jesteśmy zachwyceni, że Bob zgodził się do nas dołączyć. Jest wysoko cenionym trenerem ze względu na swoje doświadczenie na poziomie krajowym oraz międzynarodowym. Jest on świadomy filozofii klubu i wniesie do niego silne cechy przywódcze oraz odnowi wiarę w to, że możemy konkurować na najwyższym poziomie.”

,,Nigdy nie jest łatwo zmieniać menedżerów, jednak szukaliśmy trenera, który może pracować z nami przez dłuższy czas i wierzymy, że Bob usadowi się tutaj na dłużej oraz ustabilizuje sprawy na boisku oraz poza nim.”

Źródło: swanseacity.net

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *