Guidolin zwolniony, Bob Bradley nowym menedżerem Swansea!

www.latimes.com

Swansea City na swojej oficjalnej stronie internetowej potwierdziło, że rozstało się z dotychczasowym menedżerem Francesco Guidolinem. Jego następcą będzie były selekcjoner reprezentacji Stanów Zjednoczonych Bob Bradley.

Bradley uzgodnił swoje odejście z dotychczasowego zespołu Le Havre i dzisiejsze spotkanie z Sochaux będzie jego ostatnim na stanowisku trenera francuskiego klubu. Z zespołem Łabędzi pożegnają się również trzej współpracownicy Guidolina, Diego Bortoluzzi, Gabrielle Ambrosetti oraz Claudio Bordon.

,,Oczywiście jesteśmy rozczarowani rozstaniem z Francesco. Czuliśmy, że zasłużył na możliwość prowadzenia zespołu, po tym co zrobił w poprzednim sezonie. Niestety występy z poprzednich rozgrywek nie przełożyły się na obecne i uznaliśmy, że musimy coś jak najszybciej zmienić, aby pójść do przodu we właściwy sposób. Chcielibyśmy podziękować Francesco i jego sztabowi za ich zasługi dla naszego klubu i życzymy im wszystkiego najlepszego w przyszłości” – stwierdził prezes Swansea Huw Jenkins.

Przewodniczący klubu z Walii dodał też kilka słów na temat nowego trenera:

,,Jesteśmy zachwyceni, że Bob zgodził się do nas dołączyć. Jest wysoko cenionym trenerem ze względu na swoje doświadczenie na poziomie krajowym oraz międzynarodowym. Jest on świadomy filozofii klubu i wniesie do niego silne cechy przywódcze oraz odnowi wiarę w to, że możemy konkurować na najwyższym poziomie.”

,,Nigdy nie jest łatwo zmieniać menedżerów, jednak szukaliśmy trenera, który może pracować z nami przez dłuższy czas i wierzymy, że Bob usadowi się tutaj na dłużej oraz ustabilizuje sprawy na boisku oraz poza nim.”

Źródło: swanseacity.net

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *