Grzegorz Krychowiak: Jestem najbardziej zadowolony z trzech punktów

Krychowiak

Zdjęcie: YouTube/ Łączy nas piłka

Środkowy pomocnik reprezentacji Polski – Grzegorz Krychowiak w wywiadzie dla “TVP Sport” postanowił skomentować przebieg wygranego spotkania nad Arabią Saudyjską 2:0 po bramkach Piotra Zielińskiego oraz Roberta Lewandowskiego.

Najważniejszy jest wynik. Wygraliśmy z bardzo trudnym rywalem, który ograł Argentynę, więc jesteśmy zadowoleni. Będziemy analizować naszą grę tak, jak zrobiliśmy to po pierwszym spotkaniu. Wyeliminowaliśmy błędy i poprawiliśmy pewne aspekty , dzięki temu wyglądało to dużo lepiej. 

Jestem najbardziej zadowolony z trzech punktów. Gra się po to, żeby wygrywać. Zespół pokazał charakter, walczył. Mogliśmy strzelić więcej goli. Arabia też miała swoje sytuacje, ale zwyciężając 2:0 i mając cztery punkty, powinniśmy być zadowoleni, choć to jeszcze o niczym nie świadczy. Możemy jednak w dobrych nastrojach przygotowywać się do następnego meczu.

Na pytanie o Wojciechu Szczęsnym który obronił rzut karny i był bohaterem tego spotkania Krychowiak odpowiedział tak:

Kiedyś już to powiedziałem i teraz powtórzę – on dostaje bardzo duże pieniądze za wykonywaną pracę, więc powinno być to normalnością. Oczywiście gratuluję mu fantastycznego występu. Żeby osiągnąć sukces na mistrzostwach świata, trzeba mieć klasowego bramkarza i my takiego mamy – dodał reprezentant Polski.

Źródło: TVP Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.