Griezmann kartą przetargową Barçy w walce o Neymara?

Choć przygoda Antoine Griezmanna na Camp Nou rozpoczęła się zaledwie kilka miesięcy temu, to francuskie i brytyjskie media zdążyły już donieść o potencjalnej wymianie z udziałem 28-latka.

Po tym, jak reprezentant Francji potwierdził, iż od momentu transferu do Barcelony jego relacja z Leo Messim nie układa się najlepiej i nie mieli oni jeszcze zbyt wielu okazji do rozmowy, zagraniczne media rozpoczęły masowe spekulacje na temat rzekomej przyszłości zawodnika poza Katalonią. Wedle informacji dostarczonych przez “Le10sport” wspomniana dwójka będzie miała ogromne problemy ze znalezieniem wspólnego języka, wobec czego kierownictwo “Blaugrany” może ponownie rozważyć walkę o Neymara, napastnika Paris Saint-Germain, zważywszy na niestabilną formę Barcy w rozgrywkach ligowych (dwie porażki po siedmiu seriach gier).

W przypadku zainteresowania Brazylijczykiem i kolejnej opery mydlanej z jego udziałem jedynym słusznym rozwiązaniem wydaje się wymiana Griezmanna, który może pokryć większość kosztów związanych z powrotem 27-latka. Włodarze PSG dali wszystkim jasno do zrozumienia, iż nie interesuje ich oferta opiewająca o kilku zawodników oraz drobnej kwoty i żądają zapłaty pełnej sumy, lecz wizja sprowadzenia na Parc des Princes gracza pokroju Antoine może diametralnie wpłynąć na ich końcową decyzję. Przypominamy, iż Griezmann trafił na Camp Nou w lipcu tego roku za 120 milionów €, choć jego wartość szacuje się nawet na 130-140 milionów. Po 9 spotkaniach w barwach Barcelony ma on na swoim koncie 3 trafienia i 2 asysty.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *