Grad bramek na Old Trafford. United ucieka! -zobacz bramki

Niesamowite widowisko obejrzeli dzisiaj kibice na Old Trafford. Manchester United wygrał 4:3 z Newcastle United, a bramkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu dającą komplet punktów “Czerwonym Diabłom” zdobył Hernandez!

Podopieczni Alex Fergusona bez Rooneya i Younga w wyjściowym składzie zdołali pokonać zespół Newcastle. W mecz lepiej weszli piłkarze “Srok”, którzy objęli prowadzenie już w czwartej minucie po bramce Jamesa Percha.

United mimo słabej gry zdołał w 25. minucie doprowadzić do remisu. Bramkę strzelił po zamieszaniu w polu karnym Jonny Evans. Niestety zawodnik długo się nie cieszył z gola ponieważ kilka minut później trafił do własnej bramki i do przerwy podopieczni Alexa Fergusona schodzili ze stratą jednej bramki.

Od początku drugiej części gry Manchester konstruował coraz śmielsze ataki i miał kilka okazji strzeleckich. Jedną z nich wykorzystał w 58. minucie Patrice Evra strzałem z poza pola karnego doprowadzając do remisu.

Mimo ataków Man Utd bramkę na 2:3 dla Newcastle zdobył w 68. minucie Papiss Cisse. To zruszyło nerwy gospodarzy, którzy ruszyli do odrabiania strat.

Już trzy minuty pod stracie gola “Czerwone Diabły” zdołały zremisować ze “Srokami” po bramce Robina van Persie’go. Po tym golu Manchester zdecydowanie przeważał na boisku stwarzając kilka groźnych sytuacji pod bramką rywali.

Zwycięskiego gola w 89. minucie spotkania zdobył Chicharito, który pokonał Krula i stalił wynik spotkania na 4:3.
Dzięki temu zwycięstwu Manchester United powiększył swoją przewagę nad Manchesterem City do siedmiu punktów!
Piłakrze Manchesteru po 19. kolejkach Premier League mają uzbieranych na swoim koncie 46. punktów.