

Gino Lettieri po meczu z Wisłą Płock
We wczorajszym spotkaniu w ramach 12. kolejki Lotto Ekstraklasy Korona Kielce odniosła zwycięstwo z rozpędzoną Wisłą Płock (2:0). Oto co miał do powiedzenia szkoleniowiec złocisto-krwistych Gino Lettieri.
Gino Lettieri: Brakowało nam wielu zawodników, którzy są kontuzjowani. Djibril Diaw oraz Bartosz Rymaniak ostatnio z nami nie trenowali. Przez pierwsze 30 minut nie wyglądało dla nas najlepiej. Po słabszym fragmencie gry musieliśmy dokonać kilku korekt taktycznych. Sądzę, że wcześniej mieliśmy spotkania, w których dyktowaliśmy warunki meczu, mimo to nie udało się ugrać trzech punktów. Dzisiaj szczęście było po naszej stronie. Chcę podziękować zespołowi za to jak walczyła. Marcin Cebula również miał gorączkę, ale pokazał się z dobrej strony. Jestem zadowolony z wyniku. Mamy sporo punktów, najbliższe tygodnie czekają nas bardzo ciężkie.
Korona Kielce dzięki zwycięstwu awansowała na piątą lokatę i za tydzień zmierzy się a wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.
-
AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-



AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-


AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40
-



AktualnościKanada - Katar sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 12:15





































