Gennaro Gattuso zirytowany po kolejnej porażce z Interem
Piłkarze SSC Napoli doznali porażki z Interem Mediolan (0:2) na San Siro. - Mamy problemy ze skutecznością. Musimy pracować nad sobą - zapowiedział Gennaro Gattuso.
Szanse, iż neapolitańczycy zakończą sezon na szóstym miejscu są już nikłe. Wtorkowa porażka praktycznie przesądziła o ostatecznym losie Napoli. Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik zagrali od pierwszej minuty, ale często byli tłem dla rywali. - Jeśli masz pięć, sześć okazji i żadnej nie wykorzystujesz, to oczywiste, że będą problemy - powiedział Gattuso. Z czterech meczów przeciwko "Nerrazurrim", ten wczorajszy był najlepszy w naszym wykonaniu w tym sezonie - dodał.
Za nieco ponad tydzień, SSC Napoli zmierzy się na wyjeździe z FC Barceloną, z którą przed pandemią zremisowało (1:1). - Katalończycy to zupełnie inny zespól od Interu, ponieważ Włosi są bardziej agresywni i fizyczni, podczas gdy Barcelona stara się grać finezyjny futbol - zauważył. Klub z Polakami zapewnił sobie grę w Lidze Europy poprzez tryumf w Pucharze Włoch i stracili trochę motywacji w końcówce Serie A. - Irytuje mnie, kiedy widzę samozadowolenie. Popełniamy wiele błędów przed bramką i nie chcę, żebyśmy zaczęli obwiniać kogoś innego, musimy myśleć jako zespół - zapewnia szkoleniowiec.
🎙 #Gattuso “La prestazione mi è piaciuta, ma voglio più anima e maggiore concretezza”
👉 https://t.co/u9dnckqflo
⚽️ #InterNapoli 2-0
🏆 #SerieATIM💙 #ForzaNapoliSempre pic.twitter.com/I3Yj1yLiP7
— Official SSC Napoli (@sscnapoli) July 28, 2020
-

AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz Kanada - Bośnia i Hercegowina | 12.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 11:05
-


AktualnościKanada - Bośnia i Hercegowina sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 9:19
-


AktualnościMŚ 2026. Roberto Alvarado: To było niesamowite grać w meczu na taką skalęNowacki / 12 czerwca 2026, 9:09
-


AktualnościMŚ 2026. Raúl Jiménez po golu na otwarcie Meksyku: dedykacja dla zmarłego ojca i cel – mistrzostwo świataNowacki / 12 czerwca 2026, 8:58
-

AktualnościMŚ 2026. Javier Aguirre chwali drużynę po inauguracyjnym meczu mundialuNowacki / 12 czerwca 2026, 8:55
-

AktualnościMŚ 2026. Korea Południowa wygrała 2:1 z CzechamiNowacki / 12 czerwca 2026, 8:52

































