Frank de Boer zwolniony z Crystal Palace

Frank De Boer

football-oranje.com

47-letni Frank de Boer został zwolniony z Crystal Palace, w którym pracował raptem przez 77 dni. Jest to pierwszy szkoleniowiec, który pożegnał się z zespołem w sezonie 17/18 Premier League.

Crystal Palace po czterech kolejkach zajmuje przedostatnią pozycję z fatalnym bilansem bramkowy (0-7). Czarę goryczy przelała sobotnia wyjazdowa porażka z Burnley (0:1). W lipcu Holender przejął stery w klubie po Samie Allardycie. Frank de Boer był niegdyś znakomitym obrońcą m.in. w FC Barcelonie oraz Ajaksie Amsterdam. Karierę trenerską rozpoczął jako asystent kadry narodowej. Następnie prowadził macierzysty klub, czyli Ajax Amsterdam. W ubiegłym sezonie jeszcze próbował sił w Interze Mediolan, z którym notował słabe wyniki i po kilku miesiącach zastał zwolniony.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.