Fortuna 1 Liga: ŁKS zgodnie z planem ze Skrą, Podbeskidzie z jednym punktem w Katowicach

19.02.2023 BELCHATOW, UL. SPORTOWA PILKA NOZNA (FOOTBALL) FORTUNA 1 LIGA PILKARSKA (FORTUNA FIRST POLISH LEAGUE) SEZON 2022/2023 MECZ ( GAME ) SKRA CZESTOCHOWA - LKS LODZ NZ JOSE ANTONIO RUIZ LOPEZ PIRULO FOTO LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT

W najciekawszym niedzielnym meczu Fortuna 1. Ligi, GKS Katowice zremisowało z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:1), które tym samym pozostaje bez porażki od początku września. Goście za sprawą Kamila Bilińskiego objęli prowadzenie, a sześć minut później wyrównał Grzegorz Rogala. Chwilę przed ostatnim gwizdkiem Górale obili poprzeczkę, a pechowcem został Emre Celtik.

ŁKS Łódź wywiózł trzy punkty z terenu ostatniej ekipy – Skry Częstochowa. Lider po trafieniach Bartosza Szeligi oraz Michała Mokrzyckiego wypracowali przewagę, a po przerwie rozmiary porażki zmniejszył 20-letni Kamil Lukoszek. Łodzianie nad trzecią Puszczą Niepołomice siedem oczek. Ich następnym rywalem będzie Chrobry Głogów, który zajmuje piątą lokatę.

GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)