Fiorentina wściekła na FC Barcelonę i Xaviego w sprawie wczorajszych zalotów w kierunku Amrabata

Sofyan Amrabat

Zdjęcie: Twitter/acffiorentina

Według „Il Corriere dello Sport”, Fiorentina jest wściekła na FC Barcelonę oraz Xaviego, który miał wielokrotnie kontaktować się z Sofyanem Amrabatem wczorajszego dnia. Telefony wykonywane do zawodnika, miały na celu przekonać go na dołączenie do Katalonii.

Katalończycy próbowali sprowadzić Amrabata w ostatni dzień zimowego okienka transferowego. Złożyli nawet oficjalną ofertę wypożyczenia zawodnika, która zawierała opcję wykupu. Propozycja Barcelony natychmiast została odrzucona przez Toskańczyków, nie chcieli oni wchodzić w żadne dalsze negocjacje z Hiszpanami z powodu braku zainteresowanie sprzedażą reprezentanta Maroka.

Według „Il Corriere dello Sport”, Xavi włączył się do rozmów z 26-latkiem. Szkoleniowiec miał wiele razy wydzwaniać do pomocnika. Dyrektorzy drużyny z Seria A byli wściekli postępowanie „Dumy Katalonii”. Zarzucili Hiszpanom brak profesjonalizmu, dlatego że nie otrzymali oni zielonego światła na negocjacje z zawodnikiem.

 

 

Amrabat nie pojawił się na wtorkowym treningu, a jego nieobecność była związana z negocjacjami prowadzonymi z Barceloną. Swoją chęć na opuszczenia Seria A potwierdził w „Story”, które opublikował na Instagramie. Ostatecznie do transferu nie doszło i pomocnik nadal jest zawodnikiem Fiorentiny. Pytanie jak do jego zachowania podejdą fani Violi.

Serie A uważają, że Barcelona zachowuje się w sposób nieprofesjonalny, rozmawiając z Amrabatem, mimo że nie otrzymała od nich zielonego światła.

Amrabat nie pojawił się na treningu we wtorek i opublikował historię na Instagramie, w której najwyraźniej naciskał na transfer na Camp Nou.

Nie znalazł się w kadrze na dzisiejszy mecz Coppa Italia przeciwko Torino.” data-crosslingual-hint=”” data-location=”2″ data-enable-toggle-playback-speed=”true”>


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x