FC Barcelona traci ważne punkty z Deportivo

Getty Images

Po fantastycznej remontadzie w środę przeciwko PSG, FC Barcelona przystępowała w świetnych humorach. Szkoleniowiec Dumy Katalonii, Luiz Enrique postanowił dokonać kilku zmian w wyjściowym składzie i to nie przyniosło dobrych efektów.

Blaugrana do przerwy przegrywała (0:1) i była zmuszona do odrabiania strat. Naładowani pozytywną energią zawodnicy Barcy tuż po przerwie doprowadzili do remisu. Piekielnie mocnym uderzeniem golkipera pokonał Luis Suarez. Zwycięskiego gola dla Deportivo zdobył Bergantinos, który uderzeniem głową pokonał Andre ter Stegena.

Deportivo La Coruna – FC Barcelona 2:1 (1:0)