FC Barcelona oczekuje powrotu wychowanka
Zdaniem "Mundo Deportivo" złożyła oficjalną ofertę za 21-letniego Daniego Olmo, który od 2015 roku przebywa w Dinamie Zagrzeb.
Dani Olmo wychował się w Katalonii, gdzie pierwsze futbolowe szlify pobierał w szkółkach Espanyolu oraz FC Barcelonie. W wieku ledwie szesnastu lat wykonał niepopularny ruch opuszczając La Masię. Jego wybór padł na Dinamo Zagrzeb, które słynie z wypuszczania w świat zdolnych piłkarzy. "Duma Katalonii' cały czas bacznie obserwuje rozwój Daniego Olmo. Dinamo już wcześniej odrzuciło oferty za ponad 20 mln euro.
Hiszpan ze znakomitej strony pokazał się na ostatnich młodzieżowych mistrzostwach Europy, podczas których Hiszpanie sięgnęli po mistrzostwo. Dziennikarze donoszą, że Olmo chętnie wróciłby do stolicy Katalonii i decyzja stoi po stronie chorwackiego klubu.
🔵 Stunning finish by Dani Olmo! #UCL | @gnkdinamo pic.twitter.com/mnPkCufA9w
— UEFA Champions League (@ChampionsLeague) December 18, 2019
-

AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57




































