Fabregas: Zamknęliśmy usta krytykom

dailystar.co.uk

Pomocnik Chelsea Cesc Fabregas ma nadzieje, że wtorkowy występ jego drużyny przeciwko Leicester zakończy medialne spekulacje na jego temat. Chelsea pokonała 4:2 ekipę Lisów i awansowała do kolejnej rundy EFL Cup.

Hiszpański zawodnik nie rozpoczął do tej pory żadnego ligowego spotkania w pierwszej jedenastce, odkąd na Stamford Bridge przybył Antonio Conte, co doprowadziło do wielu spekulacji na temat jego przyszłości w klubie z Londynu. Wczorajszy mecz jednak pokazał, że Fabregas może powrócić do podstawowego składu, po tym jak został wybrany graczem meczu na King Power Stadium.

,,Cieszę się, że zagrałem od początku i mogłem pomóc drużynie. Mam nadzieję, że to uciszy niektórych dziennikarzy, gazety i inne media, które piszą bzdury i wreszcie skupią się na tym, co najważniejsze, zwycięstwach Chelsea.”

,,Jeśli mam być szczery, zagraliśmy naprawdę dobrze. Wiedzieliśmy, że Leicester jest świetne w kontrataku, co starali się robić. My jednak pokazaliśmy wielki charakter i sądzę, że będziemy to robić przez cały sezon” – stwierdził były zawodnik Dumy Katalonii.

Źródło: SkySports.com

1 thought on “Fabregas: Zamknęliśmy usta krytykom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *