sbisoccer.com

Wszystko wskazuje na to, że legendarny Samuel Eto już niedługo uda się w swoją ostatnią piłkarską podróż. Według doniesień SkySports kameruński piłkarz podczas tej ekspedycji ma zamiar obrać kierunek turecki. Media zgodnie informują, że były zawodnik FC Barcelony przykuł uwagę klubu Antalyaspor, który od przyszłego sezonu będzie można zobaczyć w najwyżej tureckiej klasie rozgrywkowej.

Zawodnik z Kamerunu to człowiek o naprawdę bogatym piłkarskim CV. Eto podczas swojej kariery grał i uczestniczył w tworzeniu się wielkich potęg piłkarskich, a od tego roku związał się kontraktem z Sampdorią Genua. Pomimo, że jego umowa obowiązuje do 2018 roku to Samuel jest w pełni gotowy, aby opuścić słoneczną Italię i przenieść się do Turcji. Sam Antalyaspor potwierdza, że prowadzi negocjacje i co więcej ma już wstępną umowę z samym zawodnikiem. Według komunikatu obecnie rozmowy toczą się na temat przyznania praw do wizerunku.

Samuel Eto to piłkarz z ogromnym doświadczeniem, które nabył przez lata gry w różnych klubach i z różnymi trenerami. Grał w takich zespołach jak Real Madryt, Barcelona, Inter i przy tym trzykrotnie wznosił ku niebu puchar za wygrania Champions League. Ciężko jest wymienić wszystko, co zrobił dla swoich klubów i to, co z nimi wygrał, ale jedno zdanie idealnie opisuje piłkarski dorobek Kameruńczyka. “W gablocie z trofeami Samuela Eto to już tylko Pucharu Polski brakuje” ~ Andrzej Twarowski.

Dop.red.: Powodzenia w wymowie “Antalyaspor” 😉

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.