Wszystko wskazuje na to, że Emre Can opuści Anfield.

Niemiecki pomocnik nie zgadza się na postawione przez klub wymagania kontraktowe. Powodem jest chęć zmiany drużyny, co piłkarz miał zakomunikować władzom Liverpoolu.

Umowa Niemca z angielskim klubem obowiązuje do 30 czerwca przyszłego roku, więc już w styczniu będzie miał możliwość podpisania kontraktu z nowym zespołem. Do tej pory na wyspach najgłośniej mówiło się o zainteresowaniu Juventusu, lecz kilka dni temu do prasy wszedł także temat Bayernu Monachium. Co ciekawe 23-latek był już związany z FC Hollywood w latach 2009-13, zaliczając występy w drużynach młodzieżowych, a także w czwartoligowych rezerwach. 2 sierpnia 2013 roku zdecydował się na odejście do Bayeru Leverkusen, skąd po niezłym sezonie został zauważony przez Liverpool, gdzie przeprowadził się niecały rok później.

Wielu kibiców 18-krotnego mistrza Anglii już wyraziło swoje niezadowolenie w sprawie zachowania Cana, więc ciekawe jest jak dalej potoczą się losy Niemca w klubie z hrabstwa Merseyside.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.